آشنایی با گروه تولیدی الکاپ

پیشرفته ترین گروه تولیدی دستگاه های لیوان کاغذی در ایران

الکاپ، تولید کننده دستگاه های صنعتی تولید لیوان کاغذی، یکی از اولین مجموعه های صنعتی در ایران است که تولید و تعمیرات تخصصی تمامی قطعات دستگاه های لیوان کاغذی را به صورت صفر تا صد و کاملا تخصصی انجام می دهند. گروه تولیدی الکاپ در زمینه فروش و ساخت ماشین آلات محصولات کاغذی یکبار مصرف ( دستگاه تولید لیوان کاغذی ، پیش دستی های کاغذی ، لیوان چای دار و دسته زن ) فعالیت دارد. این مجموعه همچنین بعنوان خدمات پس از فروش آموزش صفر تا صد کار با دستگاه های لیوان کاغذی را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و همچنین در صورت نیاز امکان راه اندازی کارگاه را دارا می باشد و بعنوان راهنما در مسیر شروع فعالیت تولید در کنار شما خواهد بود.

opportunity

دیدگاه ما

ما معتقدیم که تولید کننده ایرانی شایسته این است که بتوانند بهترین تولیدات را جهت استفاده و مصرف داخل و صادرات خارج کشور در اختیار داشته باشد، در این مسیر الکاپ با تولید دستگاه های صنعتی کارآمد، خدمات فنی تخصصی و پشتیبانی در کنار تولید کنندگان گرامی خواهد بود.

business

ماموریت ما

مهمترین ماموریت گروه تولیدی الکاپ تسهیل فرآیند راه اندازی کارگاه های صنعتی و ارائه پشتیبانی فنی در جهت رونق کسب و کارهای تولید محصولات یکبار مصرف کاغذی می باشد. ما در تلاش هستیم با تولید دستگاه های پیشرفته و سرعت بالای لیوان کاغذی کمکی کوچکی به تولید کنندگان این صنعت داشته باشیم.

consultant

ارزش ما

گروه تولید الکاپ یکی از تولیدی های صنعتی شناخته شده در حوزه تولید دستگاه های پیشرفته محصولات کاغذی یکبار مصرف می باشد که همیشه به دنبال نوآوری های پیشرو در تولید دستگاه های صنعتی بوده است و در تلاش هست تولیدات خود را مطابق با استاندارد های روز دنیا ساخته و به بازار ارائه دهد.

demo-attachment-126-project
۰
دستگاه های تولید شده
demo-attachment-129-smile
۰
مشتریان راضی
demo-attachment-114-customer-service
۰ +
مشاوره رایگان
demo-attachment-132-statistics
۱۰۰۰
ساعت آموزش
چرا مشتریان الکاپ را انتخاب می کنند؟

گروه تولیدی الکاپ با بکار گیری توان مهندسی و فنی خود شرایطی ویژه ای را برای مشتریان خود به وجود آورده است و باعث جلب رضایت حداکثری مشتریان خود شده است. الکاپ با ارائه خدمات پس از فروش، گارانتی و پشتیبانی فنی دستگاه های لیوان کاغذی و سایر دستگاه های تولیدی نقش مهمی در صنعت تولید محصولات یکبار مصرف ایفا کرده است.

 گروه تولیدی الکاپ با بیش از ۱۰ سال سابقه فعالیت در زمینه ماشین آلات و دستگاههای صنعتی و تولیدی و ارائه آنها به کارخانجات بزرگ و کارگاه های کوچک، در بین اهالی تولید کشور شناخته شده است.

رضایت مشتریان

خوشحالیم که توانسته ایم قدمی کوچک در مسیر خدمت رسانی به شما هموطن گرامی برداریم.

تولیدی راه اندازی شده در همدان

تولیدی راه اندازی شده در قزوین