لیوان کاغذی | خرید و قیمت دستگاه لیوان کاغذی

بشقاب یا پیش دستی کاغذی چگونه ساخته می شود؟

امروزه استفاده از ظروف یکبار مصرف به شدت بالا رفته و تمامی افراد در هر سطح مالی از این ظروف استفاده می کنند. افزایش حجم تقاضای افراد برای ظروف یکبار مصرف کاغذی باعث شده است که تولید این محصولات نیز افزایش پیدا کنند. بشقاب ها و انواع پیش دستی ها یکی از ملزومات مورد نیاز مهمانی ها هستند، این محصولات با روکش پلی اتلینی که دارند، قابلیت چاپ هر طرح و رنگی را فراهم کرده است.

محصولات یک بار مصرف امروزه با توجه به سبک زندگی مردم افزایش چشم گیری داشته است که این مسئله باعث شده تولید کنندگان این لیوان ها زیاد شوند و برای تولید این محصولات بازار کار پر رونقی شکل گرفته است، توجه داشته باشید که این تولیدکنندگان تنها لیوان های یک بار مصرف پلاستیکی تولید نمی کنند بلکه این صنعت گسترده تر از این موضوع است، ست های یک بار مصرف تولد که با طرح ها و شکل های متفاوت در بازار به فروش می رسد هم در این صنعت قرار دارد. امروزه خانواده ها برای راحتی کار خود و صرفه جویی در وقت و هزینه از ست های تولد یک بار مصرف کاغذی در مجالس تولد خود استفاده می کنند که باعث زیبایی مجالس شما عزیزان نیز می شود.

انواع شکل های بشقاب پیش دستی کاغذی

  • بشقاب و پیش دستی گرد
  • بشقاب و پیش دستی مربع
  • و همچنین به صورت چهار گوش و هشت گوش و … تولید می شود
انواع بشقاب پیش دستی کاغذی

چرا پیش دستی کاغذی از پلاستیکی سالم تر هستند؟

در چند دهه اخیر دانشمندان به این نتیجه رسیدند که ظروف یکبار مصرف پلاستیکی برای سلامتی انسان مضر است و به همین دلیل مردم استفاده ظروف پلاستیکی را در زندگی خود کم کردند. بعد از آن ظروفی با نام، ظروف یک بار مصرف کاغذی روی کار آمدند که نه تنها برای سلامتی انسان مضر نیست بلکه از انجایی که همه ما نیاز به طبیعت و محیط زیست داریم این لیوان ها به گونه ای طراحی و تولید شدند که هیچ گونه آسیبی به محیط زیست وارد نمی شود.

 یکی از لوازمی که امروزه در مهمانی ها و تولد ها استفاده می شود پیش دستی و لیوان است که به دلیل قیمت مناسب و مضر نبودن پیش دستی کاغذی و لیوان های کاغذی در بین خریداران محبوبیت بیشتری دارد. پیش دستی معمولا  برای سرو کیک، میوه ها و غذا ها استفاده می شود و لیوان هم برای نوشیدن مایعات در جشن ها با تم مخصوص استفاده می شود. شما عزیزان می توانید طرح مورد نظر خود را بر روی این لیوان ها و پیش دستی ها چاپ کنید که جلوه زیبا تری به مهمانی های شما می دهد. چند سال است که یکی از موضوعات مهم درباره ظروف کاغذی استفاده از پلیمر در ساخت آنهاست که در تحقیقاتی که ارائه شده است در ساخت این نوع ظروف از پلیمر های طبیعی که هیچگونه آسیبی وارد نمیکند استفاده می شود. که به همین دلیل است امروزه مصرف استفاده از ظروف یک بار مصرف پلاستیکی که سرطان زا هستند کاهش پیدا کرده است و به جای آنها ظروف یک بار مصرف کاغذی رونق پیدا کرده است . این ظروف علاوه بر اینکه آسیبی به انسان وارد نمی کند یک قدم در راستای حفاظت از محیط زیست هم می باشد .نوعی دیگر از این پلاستیک ها وجود دارد که بر پایه نشاسته است(Starch-Based Plastics)، که یکی از مهم ترین پلیمر های طبیعی شناخته می شود.

قیمت و خرید پیش دستی کاغذی

مواد اولیه ساخت پیش دستی کاغذی

مسلما از کاغذ های معمولی برای تولید این بشقاب ها استفاده نمی شود، یکی از ویژگی هایی که این کاغذ ها باید داشته باشند مقاوم بودن در برابر آب و رطوبت است. یکی از روش هایی که برای ساخت این بشقاب ها مورد توجه قرار می گیرد استفاده از کاغذ هایی با روکش پلی اتلین است.

پلی اتلین را می توان در دسته ی مواد پلاستیکی قرار داد. یکی از پر کاربرد ترن که سالانه حدود ۸۰ میلیون تن از آن در سطح جهانی تولید و مصرف می شود. کاغذ های که روکش پلی اتیلن دارند توسط شرکت های تولید کننده ی ظروف یکبار مصرف کاغذی مورد استفاده قرار می گیرند. این کاغذ ها به طور کلی دو نوع دارند، کاغذ یک رو پلی اتیلن و کاغذی که هر دو طرف آن روکش پلی اتیلن دارد. کاغذ هایی که دارای یک رو روکش پلی اتیلن هستند برای ریختن مواد غذایی گرم مناسب هستند.

این کاغذ ها در برابر گرما مقاومت نشان می دهند و به راحتی شکل اولیه خود را تغییر نمی دهند. کاغذ هایی که هر دو طرف آن ها روکش پلی اتیلن دارد برای مواردی که نمی خواهید مواد غذایی گرمی داخل آن ها بریزید مناسب تر هستند. یکی از محصولاتی که امروزه  طرفداران زیادی به خود جلب کرده، ظروف یکبار مصرف گیاهی است، در تولید این محصولات از الیاف و مواد گیاهی مانند : نشاسته ذرت استفاده می شود. این ظروف دارای مزیت های فراوانی است که می تواند جایگزینی برای محصولات پلاستیکی باشد.

مواد اولیه ساخت پیش دستی کاغذی

به دلیل اینکه تمامی ظروف یک بار مصرف پلاستیکی پس از ریختن مواد داغ درون آنها، مواد شیمیایی ان آزاد شده که برای سلامتی انسان کاملا مضر است ؛ علاوه بر تمامی این خطرات، این محصولات مدت زمان زیاد تری در طبیعت باقی می مانند و اثرات مخرب و جبران ناپذیری به دنبال دارد. به همین به دلیل به شما هم وطن گرامی توصیه می شود که به جای خرید محصولات یک بار مصرف پلاستیکی، از محصولات کاغذی استفاده کنید.

همانطور که گفته شد در تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی از مواد طبیعی استفاده می شود.  به همین دلیل اگر در این ظروف غذایی داغ ریخته شود هیچ گونه ماده شیمیایی وارد غذا نمی شود و شما با خیال راحت می توانید از این ظروف استفاده نمایید. این ظروف به دلیل مواد اولیه ای که برای تولید آنها استفاده شده، در طبیعت تجزیه می شوند و آسیب بسیار کمتری به محیط زیست وارد می کند. 

بشقاب های یک بار مصرف کاغذی، بشقاب هایی است که از کاغذ پلی‌ شده ساخته می‌شود تا از نشت مایعات درون آن به بیرون جلوگیری کند. این سری از کاغذهای کوتینگ شده از منابع تجدید پذیر و گیاهی با ماهیت بهداشتی، تولید می‌ شود. لیوان‌ های کاغذی قابلیت نگهداری نوشیدنی‌ های سرد و گرم را برای مدت طولانی دارند و به عنوان روشی شیک و ارزان برای به حداقل رساندن انتقال بیماری‌‌های مختلف میان انسان‌ها ابداع شدند.

فواید استفاده از پیش دستی کاغذی

کاسه های کاغذی یکبار مصرف

از ویژگی های مهم کاسه کاغذی یکبار مصرف می توان به تولید این محصول در انواع سایز ها اشاره کرد. قیمت کاسه های کاغذی با توجه به اندازه، تعداد و چاپ طرح مورد نظر متفاوت است . کاسه های کاغذی در سایز های ۱۵۰ cc, 180 cc,200 cc, 250 cc, 300 cc, 350 cc, 450 cc,500 cc, 700 cc, 800 cc  و ۱۰۰۰ cc تولید می شود. 

 از کاسه کاغذی همچنین برای تبلیغات نیز استفاده می کنند به دلیل اینکه به راحتی می توانید لوگو و طرح مورد نظر خود را روی آن چاپ کرد و در مراسم های و جشن ها های خانوادگی و یا سازمانی استفاده نماید. تولیدکنندگان کاسه های یک بار مصرف کاغذی می توانند کاسه هایی با ابعاد و اندازه های متفاوت تولید کنند که در ابتدای تولید این کاسه ها نیاز به قالب هایی است که با آن کاسه ها را ساخت. قالب کاسه های کاغذی از جنس فولاد هستند که از مواد مرغوب استفاده می کنند تا طول عمر این قالب ها را افزایش دهند.

نتیجه گیری

در این مقاله سعی کردیم شیوه تولید بشقاب و پیش دستی های کاغذی را بررسی کنیم و مزایای استفاده از این محصول به نسبت محصولات مشابه پلاستیکی را شرح دادیم. هدف ما از این مقاله آشنایی بیشتر شما با تولید انواع پیش دستی و بشقاب های کاغذی بوده است تا بتوانید به هنگام خرید انتخاب صحیح تری داشته باشید. 

همچنین شما اگر به دنبال راه اندازی یک کسب و کار با بودجه کم هستید میتوانید از کارشناسان الکاپ کمک بگیرید و با خرید دستگاه تولید لیوان و پیش دستی کاغذی و مواد اولیه با کیفیت کسب و کار خودتان را راه اندازی کنید.

قیمت دستگاه تولید پیش دستی کاغذی

خرید و قیمت دستگاه پیش دستی و لیوان کاغذی

اگر شما تولید کننده محترم قصد خرید دستگاه لیوان کاغذی را دارید می توانید با کارشناسان گروه تولیدی الکاپ تماس بگیرید و از انواع دستگاه های لیوان کاغذی و پیش دستی کاغذی با خبر شوید. کارشناسان ما همیشه بروز ترین قیمت ها را به شما عزیزان ارائه می دهند. ما در گروه تولیدی الکاپ در تلاش هستیم تا علاوه بر فروش دستگاه های نو و اورحال شده واراداتی به تعمیرات تخصصی این دستگاه ها بپردازیم.

تلفن کارگاه   ::   ۱۷۴۶ ۳۲۲۴ (۰۲۸)     |  ۳۶۷۹ ۳۲۲۴ (۰۲۸)

شماره موبایل  ::   ۳۳۰۶ ۱۴۱ ۰۹۳۵

افزودن دیدگاه

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.