چاپ اختصاصی لیوان کاغذی تبلیغاتی

 چاپ عکس و لوگو روی لیوان کاغذی با بالاترین کیفیت، چاپ تک رنگ و تمام رنگی در سایز های مختلف

چاپ اختصاصی لیوان های یکبار مصرف کاغذی

چاپ لیوان های کاغذی یکبار مصرف یکی از صنعت های مدرن کشور به حساب می اید که روز به روز به طرفداران ان اضافه می شود. چاپ لیوان های کاغذی یک محصول تبلیغاتی منحصر به فرد و بهداشتی و پرکاربرد می باشد. امروزه شرکت ها ، ارگان ها ، نمایش ها، گردهمایی ها و کنفرانس ها از این محصول استفاده می کنند.

این روزها با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا، اکثر شرکت ها، کارخانه ها، ادارات دولتی، بیمارستان ها و غیره سعی می کنند بجای استفاده از لیوان های شیشه ای از لیوان های کاغذی استفاده کنند و همین مسئله باعث شده که طرفداران این محصول از قبل بسیار بیشتر شوند. تولید لیوان کاغذی این روزها با توجه به درخواست هایی که دارد در طرح ها و رنگ های متنوعی برای مشتریان انجام می شود.

چاپ اختصاصی لیوان کاغذی

حداقل میزان چاپ لیوان کاغذی اختصاصی ۱۰.۰۰۰ عدد می باشد.

چاپ اختصاصی لیوان کاغذی

مراحل چاپ لیوان های کاغذی تبلیغاتی

در ابتدا کاغذ توسط ماده های پلی اتلینی روکش می شوند، روش پلی اتلینی باعث مقاومت لیوان و مانع از نشت رطوبت به بیرون از لیوان می شود، اگر شما از کاغذی استفاده می کنید که فقط یک طرف ان روکش داشته باشد ان را سینگل و اگر دو طرف ان روکش داشته باشد به ان دابل می گویند .بعد از آن کاغذ روکش دار توسط دستگاه برش، به اندازه بدنه ظروف برش داده می شود و کاغذ چاپ شده به شکل استروک در می آید. سپس در مرحله آخر کاغذ در دستگاه چاپ قرار می گیرد و محصول نهایی تولید می شود.

یکی از ویژگی های گروه تولیدی الکاپ این است که چاپ و تولید لیوان کاغذی طبق سلیقه و نیاز های مشتری چاپ می شود به طوری که مشتری تعداد و اندازه و طرح محصول مورد نظر خود را به تولید کننده سفارش داده و آن را تحویل می گیرد .

برای چاپ لیوان کاغذی نیاز به طراحی طرح های مورد نیاز می باشد که برای لیوان های اختصاصی آرم و علائم تبلیغاتی استفاده می شود و در لیوان های عمومی طرح های عمومی، که در قالب و اندازه خاص خود طراحی می شود. کاغذ لیوان کاغذی، کاغذ گلاسه کره ای ۲۱۸ و ۲۳۸ گرمی می باشد که در انواع طرح ها و رنگ ها و همچنین در ابعاد متفاوت چاپ و ساخته می شوند. لیوان های کاغذی چاپ اختصاصی تولیدی الکاپ کیفیت قابل قبولی داشته و از لحاظ کیفیت چاپ و نشتی لیوان مورد تایید بوده و به جرات میتوان گفت ۶۰ درصد از بازار داخلی را پوشش داده است.

در صورتی که برای طراحی لیوان کاغذی اختصاصی خود در سازمان و یا شرکت خود کارشناس طراحی ندارید می توانید با اطمینان کامل این مسئولیت را به گروه تولیدی الکاپ واگذار نمایید و آرامش خاطر داشته باشید که بهترین و بروز ترین طراحی ها را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

سایز بندی چاپ لیوان های کاغذی

لیوان های کاغذی در سایز های مختلفی تولید میشوند که معروفند به سی سی و انواع مختلف سی سی لیوان های کاغذی را برای شما معرفی میکنیم :

  1. ۹۰ CC
  2. ۱۲۰ CC
  3. ۱۸۰ CC
  4. ۲۲۰ CC
  5. ۲۷۰ CC
  6. ۳۶۰ CC
  7. ۴۸۰ CC
  8. پاپ کورن
چاپ اختصاصی لیوان کاغذی

قیمت چاپ اختصاصی لیوان کاغذی برای شرکت ها و تولیدی ها

اگر شما تولید کننده محترم نیاز مواد اولیه لیوان کاغذی با چاپ و طرح اختصاصی دارید می توانید با کارشناسان گروه تولیدی الکاپ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند. ما در گروه تولیدی الکاپ در تلاش هستیم تا بهترین محصولات را برای شرکت ها، سازمان ها و ارگان هایی که نیاز به لیوان های کاغذی با طرح های اختصاصی دارند را فراهم آوریم.

تلفن کارگاه  ::  ۱۷۴۶ ۳۲۲۴ (۰۲۸)
تلفن کارگاه  ::  ۳۶۷۹ ۳۲۲۴ (۰۲۸)

شماره موبایل  ::   ۳۳۰۶ ۱۴۱ ۰۹۳۵