قالب، لوازم یدکی و تعمیرات دستگاه لیوان کاغذی

فروش قالب و انواع لوازم یدکی های وارداتی و تولیدی الکاپ مناسب دستگاه های ایرانی و خارجی

خرید قالب و لوازم یدکی دستگاه لیوان کاغذی

گروه تولیدی الکاپ با توجه به وجود تحریم ها و عدم دسترسی آسان به لوازم یدکی و قالب های دستگاه های لیوان کاغذی اقدام به تولید و تعمیرات قالب ها دستگاه های لیوان کاغذی و همچنین تولید اختصاصی قالب ها متناسب با نیاز شما کرده است. این مجموعه با تیم حرفه ای و داشتن دستگاه های تراش پیشرفته امکان تولید انواع قالب ها لیوان کاغذی، پیش دستی ها و بشقاب کاغذی، قالب لیوان های پاپ کورن ، لیوان سیب زمینی و انواع دیگر محصولات یکبار مصرف کاغذی را دارد.

هدف اصلی گروه تولیدی الکاپ دسترسی آسان شما به لوازم یدکی های برقی و مکانیکی دستگاه لیوان کاغذی و انواع قالب های دستگاه های تولید محصولات یکبار مصرف کاغذی می  باشد. از آنجایی که این مجموعه دستگاه اختصاصی تولیدی خود را به بازار عرضه کرده است لازم به ذکر است تمامی دستگاه های تولید لیوان کاغذی الکاپ علاوه بر ضمانت دستگاه، دارای خدمات پس از فروش و سرویس دوره ای رایگان برای دستگاه های تولیدی خود را دارد.

lavazem yadaki

تعمیرات دستگاه لیوان کاغذی ایرانی و خارجی

فواید استفاده از لیوان کاغذی و قیمت مناسب آن باعث زیاد شدن مصرف لیوان کاغذی در مراسم و اعیاد و … شده است، در همین راستا تولید کنندگان دستگاه تولید لیوان کاغذی برای اینکه بتوانند تولید خود را به صورت پیوسته داشته باشند باید همیشه به فکر بهبود عملکرد دستگاه خود باشند تا در نهایت بتوانند محصولات با کیفیت تری را تولید و به مشتریان خود عرضه کنند.

علاوه بر کیفیت محصولات در صورت عدم انجام رسیدگی دوره ای و نگهداری دستگاه لیوان کاغذی یکبار مصرف، باعث می شود که پرتی و ضایعات تولید شما افزایش پیدا کرده و همچنین عمر دستگاه در بلند مدت کاهش پیدا کند.

گروه تولید الکاپ با دارا بودن تجهیزات فنی و کادر متخصص خود و سابقه طولانی در زمینه تولید و واردات دستگاه های لیوان کاغذی ، توانایی تعمیرات انواع دستگاه لیوان کاغذی را دارا می باشد.

شما میتوانید در رابطه با مشکلات فنی دستگاه خود از قبیل: تاخوردگی روی کاغذ لیوان کاغذی، عدم چسبندگی و دفرمه بودن لیوان، عدم پیچش کامل استروک لیوان کاغذی و یا حتی گیر کردن لیوان کاغذی در دستگاه با کارشناسان بخش تعمیرات تخصصی دستگاه لیوان کاغذی الکاپ در تماس باشید.

سفارش قالب ، لوازم یدکی و سرویس دستگاه های لیوان کاغذی

اگر شما تولید کننده محترم نیاز به خدمات تعمیر دستگاه لیوان کاغذی را دارید می توانید با کارشناسان گروه تولیدی الکاپ تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی نمایند. ما در گروه تولیدی الکاپ در تلاش هستیم تا علاوه بر تعمیرات تخصصی دستگاه لیوان کاغذی، لوازم یدکی برقی و مکانیکی را برای شما فراهم آوریم تا بتوانید با خیال آسوده تر به انجام تولیدات خود بپردازید.

تلفن کارگاه  ::  ۱۷۴۶ ۳۲۲۴ (۰۲۸)
تلفن کارگاه  ::  ۳۶۷۹ ۳۲۲۴ (۰۲۸)

شماره موبایل  ::   ۳۳۰۶ ۱۴۱ ۰۹۳۵